Ballina M'THE T'THASH “Zana Berisha, KOSOVA” me veshje provokuese pozon pranë Robert Berishës!

“Zana Berisha, KOSOVA” me veshje provokuese pozon pranë Robert Berishës!

0
SHPERNDAJ

Këngëtari Robert Berisha bashkë me Miss Univers Kosova, Zana Berishën po realizojnë një fotosesion të ri, e krejt kjo për një brend kosovar të veshjeve, shkruan GazetaBlic.

Zana e veshur tejet provokuese, teksa shfaqet me pantallona të bardhë, dhe xhaketën e hapur tek pjesa e gjoksit. Ndërsa Robert Berisha i veshur me kostum të zi, po qëndron i ulur në një kolltuk.

Video Player

Ndryshe, muaj më parë u përfol se Robert Berisha dhe Nora Istrefi po përjetojnë krizën e radhës në lidhjen e tyre, e si do t’a presë këtë fotosesion këngëtarja mbetet të shihet!

Roberti dhe Nora ka vite që janë martuar dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Renee.

Loading...