Ballina M'THE T'THASH Yll Limani dhe Flori Mumajesi në studio, këndojnë ca vargje të bashkëpunimit

Yll Limani dhe Flori Mumajesi në studio, këndojnë ca vargje të bashkëpunimit

0
SHPERNDAJ
Një nga këngët më të dëgjuara të momentit është ajo ‘Harrom’ të Yll Limanit.

Këngëtari i baladave, duket se shumë shpejtë do t’vjen edhe me një projekt të ri muzikor.

Madje kësaj radhe ai do t’vjen në bashkëpunim. Të paktën kështu ka lënë të nënkuptohet postimi i tij i fundit në llogarinë Instagram.

Artisti kosovar shihet në një studio muzikore duke kënduar një pjesë të një kënge bashkë me Flori Mumajesin./Indeksonline/

Loading...