Ballina Knaqe Synin Ylli i “Love Island”, ekspozon të pasmet

Ylli i “Love Island”, ekspozon të pasmet

0
Ylli i programit televiziv, “Love Island”, Ellie Brown, 21 vjeçare ka postuar fotografi provokuese në bikini me ngjyra të tigrit, ku i theksonte vithet e saj.

Ellie u fotografua në një pishinë të notit, e cila ndodhet në villen ku po mbahet programi.

Fotografitë e tjera u publikuan në të njëjtën pishinë, ku edhe shihet edhe shoqja e saj Zara McDermott e cila është e rrethuar me drunjtë të ndryshëm. Në këto foto ajo shfaq format e saj fizike unike.

Vajzat gjithashtu kanë publikuar mjaftë foto dhe video në rrjetet e tyre sociale. /GazetaExpress/

Loading...