Ballina M'THE T'THASH Yll Limani ft 2po2 publikojnë këngën “Dritat” (Video)

Yll Limani ft 2po2 publikojnë këngën “Dritat” (Video)

0
SHPERNDAJ

Yll Limani dhe 2po2 kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga “Dritat” është realizuar edhe me videoklip- shkruan Indeksonline.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë interpretuesit.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë në publik, prit ta kuptojmë në ditët në vazhdim.

Loading...