Ballina M'THE T'THASH Xhesika e “O sa mirë”, kështu dukej në mbrëmjen e maturës (Foto)

Xhesika e “O sa mirë”, kështu dukej në mbrëmjen e maturës (Foto)

0
SHPERNDAJ

Brenda një kohe shumë të shkurtër ajo ka arritur të ketë një famë të madhe.

Aktoren e serialit “O sa mirë”, në të shumtën e rasteve e shohim të veshur me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, nëse kthehemi vite më parë atëherë shohim se ajo është dukur shumë më ndryshe dhe më e thjeshtë.

Disa fotografi po qarkullojnë në rrjetet sociale, se si ajo ishte veshur për mbrëmjen e maturës. Sa iu pëlqen vlerësojeni ju … Magazina.al

Loading...