Ballina Knaqe Synin Xhemi Shehu i shton ngjyrat kësaj vere, shfaqet mahnitëse buzë detit

Xhemi Shehu i shton ngjyrat kësaj vere, shfaqet mahnitëse buzë detit

0
SHPERNDAJ

Duket se kjo verë e ka gjetur super të frymëzuar moderatoren shqiptare, Xhemi Shehu.

Prej fillimit të ditëve të nxehta Xhemi na ka befasuar me postimet e saj. Këtë herë ka ndarë me miqtë e saj foto mahnitëse dhe plot ngjyra.

Dhe ajo që nuk ndryshon asnjëherë në postimet e saj është se gjithmonë shfaqet vetëm.

 

Loading...