Ballina Lajme Vetura rrotullohet në Lipjan

Vetura rrotullohet në Lipjan

0
SHPERNDAJ

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë orëve të para të pasdites së sotme në Lipjan. Aty dy vetura janë ndeshur me njëra-tjetrën.

Nga aksidenti raportohet për të lënduar, ndërkohë që Policia dhe ndihma e shpejtë tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes.

 

Loading...