Ballina Argetim Vështirë ta njihni cila këngëtare kosovare është kjo voglushe sot (Foto)

Vështirë ta njihni cila këngëtare kosovare është kjo voglushe sot (Foto)

0
SHPERNDAJ

Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision, ka qenë në kopertinën e revistës “People”, por edhe ka mahnitur amerikanët më zërin e saj.

Fjala është për këngëtaren kosovare, Lindita Halimi e cila në vitin 2017 përfaqësoj Shqipërinë në Eurovision me këngën “World”.

Lindita ka ndarë me fansat një fotografi nga fëmijëria e saj, ku shihet bashkë me prindërin dhe vëllain, shkruan Magazina.al

Këngëtarja duket se që e vogël ka qenë simpatike./Magazina.al/

 

Loading...