Ballina Lajme Veseli befason me urimin e tij për 8 Mars (Video)

Veseli befason me urimin e tij për 8 Mars (Video)

0
SHPERNDAJ

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë një urim tejet të veçantë për 8 Marsin. 

Ai ka zgjedhur t’i urojë gratë e Kosovës me një video, përmes së cilës jep mesazhin e fuqishëm se gratë kosovare kanë potencial të jashtëzakonshëm dhe mund të arriojnë të bëjnë gjithça.

Veseli, në këtë video, shihet duke takuar disa gra që e dëshmojnë këtë. Më poshtë mund ta shikoni videon e plotë:

Loading...