Ballina M'THE T'THASH Vdes një person shumë i dashur për Adelina Tahirin

Vdes një person shumë i dashur për Adelina Tahirin

0
SHPERNDAJ

Ka ndërruar jetë një person shumë i afërm i këngëtares Adelina Tahiri.

Ka qenë vet ajo e cila fillimisht ka bërë një instastory të zi mbi të cilin shkroi: “Pusho e qetë engjëll”.

Mësohet se Adelinës i ka vdekur vajza e dajës.

Në këto ditë të vështira, i shprehim ngushëllime këngëtares dhe gjithë familjes.

Loading...