Ballina Knaqe Synin Upsss, Britney Spears publikon foto +18 me të dashurin

Upsss, Britney Spears publikon foto +18 me të dashurin

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja e famshme Britney Spears duket se ende çmendet për të dashurin e saj Sam Asghari.

Ajo ka postuar në Instagram fotografi ku shihet me të, në dhomën e fitnesit brenda shtëpisë së tyre.
Britney dhe Sam duken shumë të dashuruar teksa pozojnë për një sërë fotografish provokative.

  

Loading...