Ballina M'THE T'THASH Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur…i kërkon...

Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur…i kërkon (Foto)

0
SHPERNDAJ

Mëngjesin e sotëm moderatori Turjan Hyska publikoi në rrjete sociale disa “dhurata” që i ka bërë bashkëshortes së tij Orinda Huta gjatë muajit të mjaltit.

Por mesa duket këngëtares bukuroshe nuk i mjaftojnë. Ajo ka publikuar në Instastories foton e një elefanti të vogël dhe i kërkon Turit t’ia blejë, madje ka menduar edhe emrin për të  “Jennifer”./Gazeta Express/

 

Loading...