Ballina Lajme Tuna i kthehet dashurisë së vjetër

Tuna i kthehet dashurisë së vjetër

0
SHPERNDAJ

Për dyshen e famshme e shumë të përfolur, Tunën dhe Cozmanin, ka pasur edhe përpara lajme për ndarjen e tyre, të cilat më vonë kanë rezultuar si të pavërteta.
Por, këtë herë, me sa duket, ndryshojnë gjërat dhe e kanë përnjëmend.Tuna dhe Cozmani definitivisht i kanë dhënë fund dashurisë së tyre dyvjeçare. Ajo ka ditë që i ka hequr të gjitha fotot që i ka pasur me të dashurin. Ajo tashmë, thuajse përditë, poston foto të reja provokuese, por edhe artistike, siç është edhe ajo vetë.

Me këtë rast, na e zgjoi kureshtjen komenti nën foto teksa Tuna shihet me nënën e saj…

“Eh, Tunë, sillu e pështillu e prapë te nëna!”.Kosovarja /

 

Loading...