Ballina Knaqe Synin Thotë se është 58-vjeçare dhe është gjyshe, por femër më sexy ende...

Thotë se është 58-vjeçare dhe është gjyshe, por femër më sexy ende s’keni parë

0
SHPERNDAJ

Është 58 vjeçe por Rita Rusic ka treguar se zotëron një formë të shkëlqyer dhe një fizik të admirueshëm, një trup ku shumë femra do ta kishin zili.

Sipërmarrësja ka shpërndarë disa foto në Instagram, duke nxjerrë në pah dekoletenë dhe të pasmet, teksa freskohet në ujërat e kristalta.

Përpara pasqyrës Rucic ngacmon fantazinë e fansave me poza seksi dhe provokuese.

Loading...