Ballina Knaqe Synin Të veshur në të zeza, Getinjo dhe Kida shumë afër njëri tjetrit?

Të veshur në të zeza, Getinjo dhe Kida shumë afër njëri tjetrit?

0
SHPERNDAJ

Dyshja e suksesshme e labelit ‘On Records’ duken shumë afër njëri-tjetrit, shkruan Gazeta Blic.

Madje, me anë të rrjeteve sociale ata i kemi parë në shumë paraqitje dhe fotografi së bashku.

Nuk dimë nëse dyshja kanë diqka ndërmjet vete, apo janë koncertet ato të cilat i bëjnë bashkë këta artistë.

E në imazhin e fundit ata shkëlqejnë në të zeza, të cilët duken tejet elegantë.

Ndryshe, ata janë mjaft të suksesshëm në projektet e tyre muzikore, të cilët sjellin befasira të njëpasnjëshme për publikun.

Loading...