Ballina Knaqe Synin Tayna shkëlqim gjithandej, si në skenë ashtu dhe me linja trupore (Foto)

Tayna shkëlqim gjithandej, si në skenë ashtu dhe me linja trupore (Foto)

0
SHPERNDAJ

Tayna krahas sukseseve që po shënon dita-ditës po performancat e saj, po komentohet shumë edhe për paraqitjet e saj skenike.

Reperja që arriti për një kohë të shkurtër të krijojë fansa e adhurues, shquhet për linjat e saj trupore.


Se ajo është atraktive e dëshmon edhe kjo fotografi e fundit e postuar nga artistja në llogarinë Instagram.


Jo veç me stil, por edhe joshëse duket Tayna edhe kësaj radhe, teksa fytyra e saj është e mbushur plot shkëlqim.

Loading...