Ballina Knaqe Synin Sportistet më seksi në Olimpiadën Dimërore (Foto)

Sportistet më seksi në Olimpiadën Dimërore (Foto)

0
SHPERNDAJ

Ka nisur Olimpiada Dimërore dhe të gjithë ithtarët e sporteve që i përkasin kësaj stine, janë kryesisht të koncentruar në garat që do të mbahen përgjatë këtyre ditëve, qofshin ato në skijim, snoubord apo disiplina të tjera.

Në veshjet e trasha sportive fshihen edhe shumë bukuri të pamohueshme njerëzore të cilat mund të mos i vëmë re mirë përgjatë kompeticionit, por gjithsesi se në llogaritë e tyre në Instagram mund ta zbulojmë se përpos talentit, ato janë të bekuara po ashtu edhe me bukuri fizike.

Më poshtë keni disa nga sportistet më seksi që garojnë sivjet në Olimpiadën Dimërore që po mbahet në PyeongChang të Koresë së Jugut:

 

Skitarja Lindsey Von – Shtetet e Bashkuara të Amerikës

L I N D S E Y • V O N N on Instagram_ “Well guys, it’s finally here! After a year and a half of hard work and a lot of personal growth, tomorrow my book will officially be sold…” download

https://instagram.com/p/BcQWsh5DtyJ/?utm_source=ig_embed

Loading...