Ballina Knaqe Synin Shqiptarja e famshme trondit rrjetin, pozon e zhveshur para pasqyrës (Foto)

Shqiptarja e famshme trondit rrjetin, pozon e zhveshur para pasqyrës (Foto)

0
SHPERNDAJ

Ajo është nëj nga emrat shqiptarë më të lakuar në botë në fushën e modelingut. Tika Camaj, një nga engjëjt e ‘Victoria Secret’.

Të gjitha postimet e saj janë të hatashme dhe shumë sensuale. Dhe këtë herë ajo ka goditur në shenjë me pozën e saj më të fundit.

Një xhaketë e veshur pa recipeta dhe gjoksi i saj që është gati të dalë. Magazina.al

Loading...