Ballina Lajme Shkurte Gashi na njeh me babain, ja sa shumë i ngjanë (Foto)

Shkurte Gashi na njeh me babain, ja sa shumë i ngjanë (Foto)

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Shkurte Gashi, ka qenë këto ditë emër mjaft i përfolur në mediat rozë.

Thashethemet për të nëpër media dhe rrjetet sociale, duket se nuk i bëjnë fare përshtypje këngëtares së pop-folk muzikës.

Ajo këtë herë na ka njohur me babain e saj, me të cilin ka publikuar një fotografi, duke treguar dashurinë për të atin, transmeton Magazina.al

Në fotografinë e publikuar, bië në sy ngjashmëria që ka Shkurta me babain e saj./Magazina.al/

Loading...