Ballina Lajme Shikoni cfarë dhurate i bëri Resul Sinani gruas së tij (Foto)

Shikoni cfarë dhurate i bëri Resul Sinani gruas së tij (Foto)

0
SHPERNDAJ

Gazetari dhe moderatori, Resul Sinani, e ka befasuar gruan e tij Zanën. Ai i ka blerë asaj një veturë të tipit “Seat” duke e lënë pa frymë gruan në momentin kur ajo e ka marr vesh se vetura do jetë e saj. Zana, ka falenderuar Resulin duke ia konfirmuar edhe një herë dashurinë që ka për të. “Zemër flm per surprizen, je i paparë të dua pafundesisht. Je bota ime, i falenderohem Zotit që të kam TY& LUELEN& ANUARIN“, shkruan Zana. Nuk është bërë e ditur nëse Zana ka pasur ditëlindjen, apo qifti me këtë datë shënojnë një moment të vecantë. Si do që të jetë, Zanë, e gëzofsh veturën!
resi kerri

Loading...