Ballina M'THE T'THASH Rrugës për Kosovë, Dua Lipa: Mezi po pres t’ju takoj

Rrugës për Kosovë, Dua Lipa: Mezi po pres t’ju takoj

0
SHPERNDAJ

Dua Lipa tashmë është nisur për në Kosovë.
Ajo do jetë e pranishme në “Sunny Hill Festival” që do mbahet në Prishtinë me 10,11 dhe 12 gusht, shkruan lajmi net.

Përmes një video të publikuar në Instagram këngëtarja Lipa flet në gjuhën shqipe e cila thotë se “Hej Prishtinë, Dua këtu, rrugës jam mezi po pres me ju pa me 10 gusht “Sunny Hill Festival”.

Kurse ky është përshkrimi që ia ka lënë videos. “Pasi e shikova këtë disa herë para publikimit kuptova se duhet të pastroj gjuhën shqipe “MENXI PO PRES” hahaa Ju dua!!!! Sot, Sot Sot, 10,11 dhe 12 gusht, Ejani të gjithë”.

Përgatitjet e festivalit tash e një kohë kanë filluar ku do performojnë emra të mëdhenj.

Loading...