Ballina M'THE T'THASH Roza Lati feston ditëlindjen me një video sensuale, duket mjaft atraktive

Roza Lati feston ditëlindjen me një video sensuale, duket mjaft atraktive

0
SHPERNDAJ

Prezantuesja, Roza Lati, gjithnjë sigurohet që të tërheqë vëmendjen.

Një prej prezentueseve atraktive të skenës televizive shqiptare, Roza Lati, feston ditëlindjen.

Dhe, ajo nuk ka hezituar që edhe për ditëlindjen e saj të rrëmbejë vëmendjen për vete.

Në momentet e para të ditëlindjes, Roza publikoi një video atraktive ku shihet e mbuluar në petale trëndafili.

“Gëzuar dëtëlindjen Roza”, u shpreh vet Roza në videon e saj.

Prezantuesja kohë më parë hodhi poshtë të gjitha dyshimet për statusin e saj duke zbuluar të dashurin.

Ajo nuk ka hezituar edhe të shkëmbejë puthje me artistë në studio televizive, siç ishte rasti i Feros.

https://www.instagram.com/p/Bj8NLOmAGMN/?taken-by=roza_lati

Loading...