Ballina M'THE T'THASH Roza dhe Rita Lati i shpallin “luftë” njëra-tjetrës live në emision!

Roza dhe Rita Lati i shpallin “luftë” njëra-tjetrës live në emision!

0
SHPERNDAJ

Nënë e bijë, Rita dhe Roza Lati ishin sot të ftuara në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan.

Për hërë të parë Roza dhe Rita ishin përballë njëra-tjetrës në kuzhinë, për të konkuruar me specialitetet e tyre. Por, fakti që është konkurs ka nxitur Ritën t’i afrohet së bijës duke i thënë se do të fitojë ajo.

“Do ta fitoj unë dhe harroje, u bëre ti”, tha Rita.

Ndërkohë që Roza iu kthye duke i bërë “presion”, teksa i tha: Do shkojmë në shtëpi ne, do shkojmë! /tvklan.al

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/roza-dhe-rita-lati-i-shpallin-lufte-njera-tjetres-live-ne-emsi-446634/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Loading...