Ballina M'THE T'THASH Ronela Hajati dhe Don Phenom publikojnë dy këngë, “Çohu” dhe “Dilema”

Ronela Hajati dhe Don Phenom publikojnë dy këngë, “Çohu” dhe “Dilema”

0

Ronela Hajati dhe Don Phenom kishin paralajmëruar një këngë të re, por dyshja kanë befasuar fansat.

Ata sollën projektit “Çohu” dhe “Dilema”, që të dy të shoqëruar edhe me videoklipe, në të cilët Ronela vjen shumë e veçantë.

Për tekstet e dy projekteve janë përkujdesur Ronela dhe Don Phenom, videoklipin e “Dilema” e bëri “Opus Cinema”, ndërsa atë të “Çohu” e realizoi “Tull Production”.

Më poshtë mund t’i dëgjoni dy këngët e reja nga Ronela Hajati dhe Don Phenom.

Loading...