Ballina Knaqe Synin Rodriguez tërbon rrjetin, shfaqet veç me të brendshme

Rodriguez tërbon rrjetin, shfaqet veç me të brendshme

0

Belen Rodriguez është një nga yjet e showbizit italian e cila shquhet edhe për format e saj perfektë.

Ajo tregon fizikun e saj të admirueshëm teksa po xhiron për një fushatë publicitare.

Showgirli shfaqet joshëse përpara objektivit dhe i dërgon puthje ndjekësve të saj në Instagram.

E veshur vetëm me reçipeta dhe mbathje tyli të zi modelja argjentinase çmend fansat e saj të cilët si kursejnë komentet dhe zemrat.

Loading...