Ballina Knaqe Synin Rita shfaqet joshëse në “Natën e Shtrigave”

Rita shfaqet joshëse në “Natën e Shtrigave”

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, njihet për stilin e saj të ndryshueshëm dhe shpesh “rrezikon” me linjat.

27-vjeçarja shfaqi figurën e saj fenomenale në ahengun e Unicefit që u mbajt për “Natën e Shtrigave”.

Rita kishte të veshur një minifund të zi që shfaqte më së miri figurën e këngëtares.

Loading...