Ballina Argetim Reperi i ri Reealt sot publikon projektin “Rrugëve”

Reperi i ri Reealt sot publikon projektin “Rrugëve”

0
SHPERNDAJ

Një reperi i ri pritet t’i shtohet skenës muzikore.

Fjala është për Reealt, i cili sot publikon projektin e tij të ri “Rrugëve”.

Kënga me tekst  të Ghulos dhe muzikë nga Nurtel, do të publikohet sot në ora 17:00.

 

View this post on Instagram

01.02.2019 Coming soon!

A post shared by 🎤 (@reealtm) on

Loading...