Ballina Lajme Ramiz Lladrovci betohet si kryetar i Drenasit, “Zonja e parë” shkëlqeu në...

Ramiz Lladrovci betohet si kryetar i Drenasit, “Zonja e parë” shkëlqeu në Kuvend (Foto)

0
SHPERNDAJ

Në seancën inauguruese të Kuvendit të Komunës së Drenasit, ne pranin e anëtarëve të rinj të Kuvendit, kryetarit të porsazgjedhur të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, dhe musafir të tjërë të ftuar, ka dhënë betimin kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Në mesin e musafirëve, në Kuvendin Komunal ishte edhe bashkëshortja e Lladrovcit, Shemsie Lladrovci, e cila tani për katër vite do ta mbaj epitetin “Zonja e parë” e qytetit, shkruan Magazina.al

Për këtë ditë të veçant për bashkëshortin e saj, Shemsija kishte vendosur të duket mjaft elegante, një stil i cili e karakterizon në çdo paraqitje publike./Magazina.al/

Loading...