Ballina M'THE T'THASH Qëllohet me armë aktorja Ajsi Xhaxhaj… (Video)

Qëllohet me armë aktorja Ajsi Xhaxhaj… (Video)

0
SHPERNDAJ

Ulërima dhe të qëlluara me armë kanë tmerruar kolegët…

Aktorja Ajsi Xhaxhaj ka kaluar momente jo fort të këndshme teksa po xhirronte filmin e ri  ‘Dashuria nuk mjafton’.

Aktori dhe regjisori shqiptar Drilon Hoxha  i filmit ‘Drejt Fundit’ ka publikuar një moment nga filmi i tij i ardhshëm ku qëllon me pistoletë manovër aktoren protagoniste Ajsi.

Ajo ka mbetur e tmerruar dhe nuk ka shmangur ulërimat.

‘Ja si mund ta gjuani nje femer’-shkruan ai krah videos.

Driloni e ka shpërndarë videon në rrjetin sociale dhe  me sa duket ka qenë argëtuese për pjesën tjetër të stafit. Magazina.al 

Loading...