Ballina Lajme Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

0
SHPERNDAJ

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak sepse Arbana është treguar gjithmonë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private.

Por, sipas “iconstyle.al” prej dis muajsh moderatorja dhe bashkëshorti i saj kanë pasur probleme në çift dhe janë drejt një divorci të mundshëm.

Çifti bashkë ka edhe një djalë, i cili quhet Jon dhe këtë vit bëhet katër vjeç.

Për të parë se çfarë do të ndodhë do të duhet të presim sepse nuk ka asnjë reagim  nga moderatorja.

 

Loading...