Ballina Lajme Prishtinë, gjuan me armë dhe ikën nga vendi i ngjarjes – Policia...

Prishtinë, gjuan me armë dhe ikën nga vendi i ngjarjes – Policia ia konfiskon pistoletën

0

Një person gjatë ditës së djeshme në Prishtinë shtiu me armën të cilën e hodhi në tokë.

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari është larguar me veturë nga vendi i ngjarjes, shkruan lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të Policisë, ku kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një gëzhojë fisheku.

Gjatë kërkimit të  të dyshuarit në një rrugë  tjetër  është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë e cila dyshohet se ishte përdorur në rast dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Loading...