Ballina Argetim Pasi nxori gazetaret topless, Zjarr TV eksperimenton me djem të zhveshur

Pasi nxori gazetaret topless, Zjarr TV eksperimenton me djem të zhveshur

0
SHPERNDAJ

Edicionet e lajmeve në “Zjarr tv”, kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme edhe ndërkombëtarisht.

Me vetëm një xhaketë dhe topless, prezantueset kanë arritur të fitojnë famë me këtë mënyrë prezantimi për të cilën kanë shkruar edhe mediat e huaja.

Këtë herë “Zjarr tv”, ka nxjerr një prezantues mashkull topless dhe djaloshi teksa jep lajmet,  ka të veshur vetëm një xhaketë kostumi e asgjë tjetër. Pajmet e  “Zjarr tv” kanë pushtuar për të disatën herë rrjetin.

Loading...