Ballina Lajme Pas kthimit nga Eurovisioni, Eugent Bushpepa po përballet me një të keqe...

Pas kthimit nga Eurovisioni, Eugent Bushpepa po përballet me një të keqe në Shqipëri

0
SHPERNDAJ

Na bëri të gjithëve krenarë me paraqitjen e tij dinjitoze në skenën e Eurovisionit.

Këngëtari Eugent Bushpepa, pas kthimit nga Lisbona, po përballet me dicka mjaft të keqe, pasi emri i tij po keqperdoret, shkruan  Magazina.al

Përmes një njoftimi në facebook, rockeri shqiptarë ka lajmruar të gjithë se emri i tij po keqpërdoret nga dikush që po kërkon para me emrin e tij.

“Dikush, duke pretenduar që është Eugenti, po përpiqet të vjedhë para nga njerëz të tjerë.

Çdokush që kërkon fonde për çdo lloj dhurimi është mashtrim.

JU LUTEM raportojeni dhe na ndihmoni!”, ka shkruar Bushpepa në rrjetet sociale./Magazina.al/

Loading...