Ballina Lajme Pamjet nga therja e 16 vjeçarit në Prishtinë

Pamjet nga therja e 16 vjeçarit në Prishtinë

0
SHPERNDAJ
Pamjet nga vendi i ngjarjes ku një 16 vjeçar ishte therur mbrëmë me thikë në Prishtinë.

Mbrëmë ka ndodhur një incident midis disa të rinjve në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Si pasojë e kësaj ka mbetur i plagosur me thikë një person, shkruan lajmi.net.

Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti ka treguar se personi i cili është therur me thikë është i moshës 16 vjeç dhe është dërguar për tretman mjekësor. Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes.

 

Loading...