Ballina Lajme Pamje të rënda nga aksidenti në Skenderaj

Pamje të rënda nga aksidenti në Skenderaj

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në fshatin Klinë e Vogël të Komunës së Skenderajt.

Gazeta Blic, ka siguruar pamje nga aksidenti, ku shihet një veturë në gjendje të rëndë dhe e dalur jashtë rrugës.

Loading...