Ballina Lajme Pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit të reperes Tayna (Video)

Pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit të reperes Tayna (Video)

0

Këngëtarja kosovare Tayna, pritet që shumë shpejt të sjell këngë dhe videoklipin e ri.

Ajo ka nisur xhirimet për këngën e re, e cila sipas gjasave do të jetë një “Columbiana 2”.

Magazina.al, ka siguruar pamje nga ku reperja është duke xhiruar videoklipin e këngës së re me titull “Caliente”.

Një pjesë e videoklipit sot është xhiruar në Shkodër dhe këto janë pamjet që kemi siguruar nga atje:

 


Loading...