Ballina Knaqe Synin Oriola Marashi ‘përvëluese’, vjen në një pozë tejet joshëse

Oriola Marashi ‘përvëluese’, vjen në një pozë tejet joshëse

0
SHPERNDAJ

Oriola Marashi nuk heziton asnjëherë të provokoj me asete e saj.

Modelja e njohur ka linja ‘përvëluese’ dhe ato i shfaq në çdo paraqitje që bën, shkruan Indeksonline.

Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, Oriola ka ardhur më e ‘nxehtë’ se kurrë më parë.

Oriola ka treguar linjat impresive në një minifund të kombinuar me një bluzë të shkurt e cila ia vinte në pah gjoksin dhe belin e hollë.

Ndryshe, Oriola është duke u përgatitur që të sjell një projekt muzikor.

Loading...