Ballina M'THE T'THASH Nuk fshehën më! Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi në pushime së bashku

Nuk fshehën më! Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi në pushime së bashku

0
SHPERNDAJ

Lidhja e tyre ka bërë bujë në shtypin rozë.

Çifti i njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi vazhdojnë të përfliten në rrjete sociale për lidhjen e tyre, shkruan lajmi net. Edhe pse ata ende nuk e kanë mohuar as pohuar lidhjen që kanë, fotografitë që publikohen thonë tjetër gjë. Ndërkaq, nëse shikoni profilin e artistëve të njohur, mund të vëreni që fotot e fundit janë realizuar në vendin e njejtë.

E kjo nënkupton, që ata janë së bashku pavarësisht të gjithave!! Dyshja kanë realizuar edhe dy projekte, “Vetëm ti”, “Shi bie në Tiranë”, janë hitet e njohura të çiftit

Loading...