Ballina M'THE T'THASH Nora Istrefi zbulon disa sekuenca nga dueti me Skerdin

Nora Istrefi zbulon disa sekuenca nga dueti me Skerdin

0
SHPERNDAJ

Nora Istrefi ka finalizuar projektin e saj më të ri.
Nora Istrefi për këtë projekt ka bashkëpunuar me Skerdi Agon dhe kënga mban titullin “M’ke mungu”, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje që ka postuar së fundi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka zbuluar disa sekuenca nga klipi i ri.

Ajo edhe kësaj radhe vjen tejet atraktive në klip, kurse vëmendjen e merr ndryshimi në stilin e flokëve në një prej këtyre skenave.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Nora Istrefi është “As ni got”, që u prit mirë nga publiku.

Coming soon…M’ke mungu @skerdiago @redboxent @bigbangbeats

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Loading...