Ballina M'THE T'THASH Noizy e ofendon kaq shumë Rihannen me një koment (Foto)

Noizy e ofendon kaq shumë Rihannen me një koment (Foto)

0
SHPERNDAJ

Një palë çorape të Rihannes duket se e kanë irrituar kaq shumë reperin shqiptar.

Noizy jo rrallë herë e komenton atë në fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Megjithatë, kësaj radhe ai e ka ofenduar kaq keq yllin e muzikës.

“Katunare dreqit” , ka shkruar ai në fotografinë e Ririt të publikuar në Instagram.

Ndryshe, Rihanna njihet për stilin e saj unik dhe shumë herë është edhe inspirim për gjeneratat e reja!

Loading...