Ballina M'THE T'THASH Njihuni me dy djemtë e Shyhrete Blehlulit

Njihuni me dy djemtë e Shyhrete Blehlulit

0
SHPERNDAJ

Shyhrete Behluli, është njëra nga këngëtaret më të mëdha të muzikës popullore, edhe që këngët e së cilës janë pëlqyer nga breza të ndryshëm të gjeneratave e që vazhdojnë akoma, shkruan Magazina.al.

Këngëtarja një ditë me herët ka festuar edhe ditëlindjen e saj ku ka marr shumë dhurata dhe komente nga fansat e saj, por që edhe familja e kanë surpriza me shumë gjëra.

Ajo në këto ditë ka realizuar edhe fotosesionin e saj me gjithë familjen, ku edhe si shumë here të tjera këngëtarja është së bashku me dy djemtë e saj.

Më poshtë shikoni fotografinë:

 

 

Loading...