Ballina Lajme Vritet një person në një kazino në Suharekë

Vritet një person në një kazino në Suharekë

0
SHPERNDAJ
Një person është vrarë në një kazino në Suharkë, bën të ditur Policia e Kosovës

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Policia e ka marrë informatën sot rreth orës 9:00 se një person është vrarë në një kaziono. Të gjitha njësitë relevante, përfshirë edhe prokurorin e shtetit, kanë dalë në vendngjarje dhe po kryejnë të gjitha ekzeminimet e nevojshme për zbardhur rrethansat e vrasjes”, ka thënë Gashi.

Loading...