Ballina Lajme Nesër bëhet varrimi i dy të rinjëve që humbën jetën në një...

Nesër bëhet varrimi i dy të rinjëve që humbën jetën në një aksident trafiku në Duhël

0
SHPERNDAJ

Komuna e Lipjanit ka njoftuar që nesër në ora 12:00 do të bëhet varrimi i Leonard Retkocerit dhe Sahit Tmavës në fshatin Llugaxhi, tek varrezat e fshatit.

Dy të rinjët ndërruan jetë dje në aksidentin tragjik që ndodhi në Duhël.

“Ju njoftojmë që nesër, më 18.03.2019, në ora 12:00, Në fshatin Llugaxhi (tek varrezat e vjetra), do të bëhet varrimi i dy të rinjve që humbën jetën tragjikisht”, thuhet në njoftimin e Komunës së lipjanit.

Loading...