Ballina Lajme Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

Ndahet nga jeta deputeti shqiptar

0
SHPERNDAJ

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti.

Pak ditë më parë, u bë e ditur se Dritan Prifti ishte në gjëndje kritike dhe sapo kishte dalë nga një operacion të vështirë në Itali, nga I cili nuk kishte patur përmirësime.

 

Loading...