A është shtatzënë Afrona e Bleros?

E dashura e këngëtarit Blero Muharremi, Afrona Dika, nuk është shtatzënë. Bukuroshja kishte dyshime me të dashurin e saj se mund të jetë shtatzënë, por...

Momenti kur Sinani e merr Andrrën me helikopter (Foto)

Këngëtari Sinan Hoxha sot i dha fund beqarisë. Ndërkaq ai pasi mori nusen me tradita shqiptare në Kumanovë ka shkuar tek një helikopter i...

Çfarë arome parapëlqen Era (Foto)

E mirë, pa dyshim. E çfarë ere mund te mbajë këngëtarja më IN e momentit. Persona të afërt me Era Istrefin, bëjnë me dije se...

Ledina puthje dhe pushime në Rugovë

Këngëtarja Ledina Çelo është duke i kaluar pushimet në Rugovë Këngëtarja e cila njihet për format e saj të bukura edhe pasi është bërë nënë,...

Reperi The Game gjeste të pahijshme në park me të dashurën

Reperi The Game është parë shumë afër me të dashurën e tij 18 vjeçare, India Love derisa kohën e tij ja ka kushtuar atë...

Vdes sozia e Justin Bieber

Tobias “Toby” Sheldon, i cili kishte harxhuar mbi 100 mijë dollarë në operacionet plastike, që kishte bërë për t’i ngjasuar këngëtarit Justin Bieber, është...

Çfarë vlerësimi ka Vedati për pasulin (Foto)

Aktori Vedat Bajrami është i njohur për batutat e tij interesante por kësaj radhe Vedati ka folur për një gjellë të preferuar të tij. E...