Ja pse Fjolla hidhet lartë nga gëzimi

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, ditë më parë iku fluturimthi për në Gjermani. U tha se e gjithë kjo ndodhi për shkak të skandalit...

Motra e Encës bombë fare

Enca Haxhija këto ditë festoi ditëlindjen e 20’të. Në festën që organizoi patjetër që prezente ishe motra e saj Uindi. “Me princeshën e preferuar”, shkruan...
video

Arilena dhe Labi e bëjnë ”pis” skenën e “Dance With Me”

Këngëtarja Arilena e cila po merr pjesë në spektaklin “Dance With Me”, ka realizuar një performancë provokative me partnerin e saj. E tash në një...

Genta surprizon publikun me klipin e ri

Ka disa ditë që këngëtarja Genta Ismajli është duke paralajmëruar klipin e saj të ri. Kënga me titull “Kishe” do të publikohet të shtunën...

Tuna dhe Cozman sërish bashkë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna së shpejti do të nisë një turne së bashku me reperin Cozman. Pas shumë spekulimeve rreth ndarjes së këtij çifti,...

Cka punuan VIP-at kosovarë para se të bëhen të famshmëm? (Foto)

I shohim në skenë për një kohë të gjatë. Kjo krijon përshtypjen se ky është zanati i vetëm me të cilin janë marr këngëtarët...

Fama çmend Bleonën, fillon të mësojë gjuhën ruse

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, e cila doemos po kërkon të bëhet super yll në vende të ndryshme, tani ka “nisur” ta mësojë edhe...

Vesa Luma dikur me piercing

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një foto e cila është bërë shumë vite më parë. Foto në...

Ja cili është biznesi i dytë që kanë VIP-at kosovarë (Foto)

Bëjnë një punë goxha fitimprurëse, por kjo nuk u mjafton. VIP-at kosovarë, sic raporton Magazina.al, sikur nuk ngopen me para nga puna primare që...

Ankohet Art Abazi: Publikoj këngë një herë në vjet,nuk më uron askush

Njëri ndër këngëtarët e komentuar nga mediat rozë kohët e fundit, Art Abazi së fundmi ka bërë një postim interesant. Ai përmes llogarisë së...