Ja cilët këngëtarë kosovarë do të këndojnë bashkë me ata serb para ndeshjes

“Muzika bashkon njerëzit”. Me këtë slogan artistët shqiptarë dhe ata serbë do të bashkohen më 7 tetor në të parin koncert të këtij lloji,...

Kështu dukeshin VIP-at tanë para 5 viteve

Këto fytyra veçse janë të njohura për ne, pasi tash e sa vite kanë qenë në skenë dhe herë pas herë na kanë dhuruar...

Përlahen mes vete Albëria dhe Roberti

Me buzëqeshje dhe pa e ngritur zërin, anëtari i jurisë së “Dance With Me” Robert Alia dhe konkurrentja Albërie Hadërgjonaj kanë sulmuar jo pak...

Cili këngëtar dukej kështu në rininë e tij ?

Kështu kalojnë e ne i harrojmë se si janë dukur dikur, në mesin e shumë yjeve tanë që janë tash e sa dekada në...

Blero rrezikon të dënohet deri në 5 vjet burg

Nëse këngëtari Blero, nuk ka leje për posedim të armës atëherë atë, në bazë të Kodit Penal të Kosovës, e prêt një dënim me...

E pabesueshme! Ja sa paguhen këngëtarët tanë nëpër dasma!

Fakti se këngëtarët ose grupet e orkestrave për 5 orë këndim në një dasmë përfitojnë më shumë se një rrogë të një kryetari të...

Skivi ka pasur seks me këngëtare, nuk mohon se mund të publikojë video (Video)

  ​Reperi Skivi është një ndër emrat më të përmendur në shtypin rozë gjatë javëve të fundit. Në qendër të shkrimeve vihet jeta e tij...

Bleona, mbulohet midis Kremlinit (Foto)

Ajo që jemi mësuar ta shohim të shfaqet tejet e zhveshur, tash ka “goditur” me një robdishan i cili i mbulon tërë trupin. E famshmja...

Tuna dhe Cozman kanë mashtruar fansat, ata nuk janë ndarë

Burime pranë çiftit kanë rrëfyer se dyshja në fakt nuk është ndarë kurrë, por ka shijuar dashurinë dhe romancën në privatësi, larg syve dhe...

Cili reper ka veshur tirqe?

Njëri ndër reperët i cili këtë vit ka sjellë mjaftë bashkëpunime dhe ka qenë tejet aktiv në muzikë. Së fundmi ka publikuar edhe një...