Aktori me origjinë shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore!

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman është bërë së fundmi një ndër personazhet më të përfolur të momentit, i cili po çmend Turqinë dhe...

49 vjeçare, por J.Lo me linja të përsosura trupore

JLo tani një ‘superhero’… Këngëtarja është më në formë se kurrë falë stërvitjes së përditshme që bën me të dashurin e saj Alex Rodriguez. Frytet e...

“Je ajo që kam dashur gjithë jetën”, detaji në Instagram-in e Flori Mumajesit që...

2018-ta u mbyll me shumë suksese për Flori Mumajesin: Projekte të reja që u pëlqyen shumë nga fansat dhe çmimi i parë në festivalin...

Arta Bajrami feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo

Këngëtarja Arta Bajrami sot (9 janar) feston ditëlindjen. Këngëtarja Arta Bajrami sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.Kjo pasi ajo e...

Era Istrefi në adoleshencë, këto foto të saj s’duhet t’i humbisni

Këngëtarja Era Istrefi ndër vite ka ndryshuar shumë. Këngëtarja Era Istrefi sot është emri më i komentuar në mediat rozë, si shkak i suksesit që...

Futbollisti me famë botërore fiksohet pas Taynës

Tayna është kthyer në reperen më të suksesshme me hitet e saj si “Columbiana”, “Shqipe”,“Pow pow” dhe ndër më të komentuarat në media e...

Më në fund u zbulua, kjo është e dashura e Besim Dinës

Prezantuesi i njohur kosovar shumë shpesh ka deklaruar se është ‘beqar’. Por, Indeksonline mëson se Besim Dina është në një lidhje dashurie. Madje iu sjellim edhe...

“Nuk ka më grup”- Skivi zbulon mosmarrëveshjet që çuan në shpërbërjen e “Baba Stars”

Deklarata e Cozman ditën e djeshme kur vendosi t’i jepte fund bashkëpunimit me labelin “Babastars”, mesa duket ka nxitur që Skivi të jepte sqarimet e tij...

Rama për ngjarjen që përfshiu Elvana Gjatën: Karriera e dikujt shkatërrohet…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ishte i ftuar mbrëmë në "Xing me Ermalin". Edi Rama ka folur shumëçka rreth çështjeve politike dhe të tjera, shkruan...

Dasmat madhështore shqiptare, kështu e ndezën atmosferën çifti nga Lipjani

Çifti nga Lipjani Labinoti dhe Ibadetja, dasmën e tyre çdo herë e kishin menduar sit ë veçantë dhe shumë madhështore, kjo pa dyshim se...