Skandali në emisionin e Arbana Osmanit i sjell asaj pasoja ligjore!

Autoriteti i Medias Audiovizive i ka tërhequr vëmendjen televizionit “Top Channel”, pasi ka konstatuar shkelje në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” të...

Era Istrefi publikon pamje nga xhirimet e klipit të ri

Era Istrefi ka nisur xhirimet e klipit të ri. Era Istrefi përmes rrjeteve sociale ka treguar se si do të duket në videoklipin e saj...

Rita Ora heq rrobat për një pozë para pasqyrës

Rita ka pozuar para pasqyrës në fund të një dite shumë të ngjeshur në New York. Rita Ora ka zgjedhur që t’i heq rrobat për...

Sinani me deklaratë të çuditshme: Nuk ka më të mirë se serbët!

Sinan Vllasaliu ka postuar 'selfien' e radhës. Këngëtari i famshëm Sinan Vllasaliu në një nga postimet e fundit në llogarinë e tij në “Instagram” ka...

Merita Spahiu vjen me fjalë emocionuese pasi u bë sërish gjyshe

Gruaja e Albatrit Muqiqit, Egzona sot (16 janar) solli në jetë binjakët, vajzë dhe djalë. Lajmin e gëzueshëm e ka bërë të ditur vetë Albatriti...

‘S’më kanë dashur kurrë’, Fifi rrëfim prekës për lidhjet me meshkujt

E ftuar së fundmi në emisionin "Nin" është këngëtarja shumë e njohur e hitit "Psikopatja jote", Fifi. Pasi kënga e saj u pëlqye mjaft...

Demaskohet këngëtarja ‘serbe’: Dikur quhej Minire Jashari, sot Mina Kostiç

Mina Kostiç njihet si njëra ndër këngëtaret më të popullarizuara në estradën serbe. Mirëpo, këtyre ditëve mediat serbe janë marrë me prejardhjen e vërtetë...

Lulja dhe Meda tejet të dashuruar, e dëshmon videoja që kanë publikuar

Meda bashkë me gruan e tij Lulen kanë shkuar për pushime. Sipas imazheve dhe videove që ata po ndajnë në rrjete sociale çifti janë duke...

Fjolla Morina: Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me...

Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese,por edhe të këngëve dhe klipeve po ashtu provokuese. Ajo e ftuar këtë...

Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?

Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë...