M'THE T'THASH

Big Brother: Çifti lider brenda në vaskë, sfidojnë gjithë të dashuruarit (Foto)

Luksi nuk mjafton që në çiftin lider gjërat të ecin mirë. Si Benardi, ashtu edhe Xheni vazhdojnë të mbajnë mëri ndaj njëri-tjetrit. Ata bëhen që të...

Kjo është e vërteta e raporteve mes gruas dhe vajzës së Donald Trump (FOTO)

Vajza e Presidentit amerikan, Ivanka Trump, shkroi një mesazh të bukur ditëlindjeje,  të mbushur me adhurim për njerkën e saj, Melanian. Zonja e Parë e Amerikës...

Merr fund qetësia në Big Brother, Damiano-Musës: Merr valixhen dhe ik!

Musa-Damiano janë vendosur në dy kahe të ndryshëm të “fushëbetejës” dhe marrëdhënie e tyre është tepër e komplikuar. Musa i thotë Damainos se ai e...

Kjo është e vërteta e sherrit mes Evana Gjatës dhe Dafina Zeqirit

Sot në portale është publikuar një shkrim, ku flet për rivalitetin e supozuar mes Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit. Por, në një prononcim ekskluziv për...

Sa të dashura i ka pasur Lufti Haziri? (Video)

Lutfi Haziri, njëri ndër figurat kryesore të Lidhjes Demokratike e edhe kryetar i Komunës së Gjilanit, nuk e mbanë në mend se sa të...

Modelja e ka sajuar shtatzëninë me Drake për t’u bërë e famshme (FOTO)

Manekinia e bujshme, Layla Lace, ka thënë se pret fëmijë me reperin Drake. Ai nga ana tjetër thotë se nuk e di se kush...

Sherr në Big Brother/ Olsi – Keit: “Ta thyej stekën në kurriz!”

Kei-Vivi dhe Olsi-Fiorentina janë dy nga çiftet që janë në nominim këtë javë, kjo gjë ka sjellë edhe rritjen e tensionit mes këtyre të...

Sherr në Shtëpinë e Bardhë mes Melania dhe Ivanka Trump

Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump, dhe vajza e Donald Trump-it, Ivanka Trump, thuhet se kanë një marrëdhënie të “ftohtë”, sipas Vanity Fair. Revista...

20-vjeçarja realizon ëndrrën ditën e vdekjes (Foto)

Një vajzë që vuante nga kanceri i kockave ka plotësuar ëndrrën e saj ditën që ndërroi jetë. 20-vjecarja e dinte se kishte vetëm disa...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në prag të dasmës, “zbulohet” organizatorja (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë në martesë. Megjithëse ende nuk është konfirmuar nga çifti revista bordo ka...