M'THE T'THASH

Reperi i njohur Majk ka qenë gjithnjë i përfolur në media për jetën e tij private. Ndonëse ka qenë i rezervuar duke mos u prononcuar rreth privatësisë së tij, prapëseprapë ai nuk ka mundur t’i...

Ish e dashura e Cozmanit, Tuna, u martua me një mashkull tjetër dhe është në pritje të fëmijës së parë. Ndërkaq reperi i njohur pas ndarjes me këngëtaren nuk është përfolur për ndonje lidhje të...

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Pirro Çako, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 6-vjeçare, me bukuroshen nga Shkodra, Sisilia.   Lidhja e Pirro Çakos me simpatiken (asokohe) 21-vjeçare u zbulua gjatë vitit 2011. Ndonëse diferenca...

Në këtë garë rejash të këngëtarëve shqiptarë, natyrisht nuk mbeti pa u përmendur edhe reja e dy muzicënteve të njohur Ilir Beranit dhe këngëtares Gili. U tha se prej shumë kohësh djali i madh...

Rreperi Gjiko dhe Elita Rudi janë parë duke bërë shopping në një dyqan të tekstilit në Shkup.   Në disa foto çifti shihen duke bërë shopping, në fakt është Elita që po bën blerje dhe Gjiko...

Moderatori i njohur Labinot Gashi, u bë lajm kryesor pasi vendosi të largohet nga Rtv 21, ku për 17 vjet kishte qenë pjesë e tij. Ai gjatë kohës që zhvilloi karrierën e tij si gazetar,...

Këngëtarja Tuna këto ditë është emri më i përfolur në mediet rozë. Lidhja e saj më Patris Berishën është bërë temë diskutimi  në rrjete sociale.   Por kjo nuk po e pengon reperin Cozman e cili...

Ajo bëri bujë të madhe në media me deklaratat e saj që është në lidhje me një deputet shqiptarë, por që nuk u zbulua asnjëherë identiteti i tij edhe pas shumë spekulimeve. Në rrjetet sociale...

Endrit Thaçi, djali i vetëm i Presidentit Thaçi, ka filluar të bëhet një mashkull i ëndrrave për shumë femra.   Disa ditë më parë mediat kanë shkruar për një lidhje të mundshme të tij me Drita Stubllën,...

Në sytë e shumëkujt, djali i vetëm i Presidentit Thaçi vazhdon të jetë ai djali i vogël që shfaqej rrallë por shoqëronte babain kryesisht në fushata zgjedhore. Megjithatë, me vitet që po ecin, Endriti është...