Ballina M'THE T'THASH Morena Taraku shtatzënë? Ky është shpjegimi i saj

Morena Taraku shtatzënë? Ky është shpjegimi i saj

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku u përfol për një shtatzëni të mundshme.

Ka mjaftuar një beberon dhe një engjull në dorën e saj që t’i lë njerëzit të mendojnë  se ajo është shtatzënë, shkruan lajmi net.

Megjithatë, Taraku hodhi poshtë të gjitha spekulimet e cila publikoi një fotografi kur tha se unë bebe jam ende vetë dhe se asgjë nuk është e vërtetë.

“Më falni unë bebe jam vetë, është e imja”, ka shkruar ajo.

Lidhja dhe ndarja e Morenës me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani bëri bujë të madhe në rrjete sociale. Nga ana tjetër, Taraku ka paralajmëruar bashkëpunimin e radhës me artistin e madh, Sabri Fejzullahun.

Loading...